Satiksmes un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministri iepazīsies ar ceļu būvdarbu gaitu Vidzemē

Uzsākot aktīvu autoceļu remontdarbu sezonu uz Latvijas valsts autoceļiem, satiksmes ministrsAnrijs Matīss un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš, arī va/s„Latvijas Valsts ceļi” (LVC) un va/s „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) speciālisti apmeklēs būvobjektu autoceļa A3 InčukalnsValmieraIgaunijas robeža 59. kilometrā.

Ministri iepazīsies ar būvdarbiem konkrētā objektā, arī ar runās par plānotiem darbiem visā Vidzemes reģionā. Savukārt pēc būvobjekta apmeklējuma plānots apmeklēt LVC Vidzemes reģiona un LAU Valmieras ceļu rajona iecirkni, kas atrodas Valmierā, Rīgas ielā 65A, kur LAU speciālisti sniegs skaidrojumu, kāpēc arī vasaras karstajās dienās nereti rodas nepieciešamība kaisīt asfaltbetona segumu ar smiltīm. Notiks arī šīs metodes vizuāla demonstrācija.

Plānotā programma:

  • 12.00 tikšanās a/c A3 InčukalnsValmieraIgaunijas robeža 59. kilometrā pie autobusupieturvietas „Saulītes”, netālu no viesu nama „Mazais Ansis”.
  • 12.20 došanās uz Valmieras LAU un LVC iecirkni.
  • 12.30 pasākuma turpinājums Valmieras iecirknī.

Aicinām medijus piedalīties pasākumā.

Piedāvājam transportu no Rīgas un atpakaļ, lūdzam zvanīt un pieteikties: 67028161, 29235479.

iepriekš tika ziņots, šonedēļ uzsākti autoceļa A3 InčukalnsValmieraIgaunijas robeža (Valka) posma no 48,5. līdz 60,2. km rekonstrukcijas darbi. Darbus veic SIA „Binders” un to kopējās izmaksas ir 5,18 milj. EUR (tajā skaitā PVN).

Rekonstrukcijas darbu ietvaros tiks izbūvēts jauns asfaltbetona segums, sakārtotas nobrauktuves, sabiedriskā transporta pieturvietas, grāvji un caurtekas. Rekonstrukcijas darbus plānots pabeigti šogad.

Būvdarbu laikā autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Vienlaicīgi darbi varētu notikt pat 8 posmos, kuros satiksme tiks regulēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas josluJārēķinās arī ar ātruma ierobežojumiem: 50 km/h būvdarbu norises vietās un 70 km/h pārējo sobjekta posmos.