Šonedēļ uzsākti autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) posma no 48,5, līdz 60,2. km remontdarbi

Trešdien 28. maijā uzsākti autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) posma no 48,5. līdz 60,2. km rekonstrukcijas darbi. Darbus veic SIA „Binders” un to kopējās izmaksas ir 5,18 milj. EUR. (tajā skaitā PVN).

Rekonstrukcijas darbu ietvaros tiks izbūvēts jauns asfaltbetona segums, sakārtotas nobrauktuves, sabiedriskā transporta pieturvietas, grāvji un caurtekas.

Rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt šogad.

Būvdarbu laikā autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Vienlaicīgi darbi varētu notikt pat 8 posmos, kuros satiksme tiks regulēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Jārēķinās arī ar ātruma ierobežojumiem: 50 km/h būvdarbu norises vietās un 70 km/h pārējos objekta posmos.

Informācija par satiksmes ierobežojumiem būvdarbu laikā pieejama www.lvceli.lv, www.celugids.lv, kā arī zvanot Satiksmes informācijas centram pa bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 80005555.

Pagājušajā – 2013. gadā SIA „Binders” veica rekonstrukcijas darbus šī paša autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) posmā no 1,65. līdz 26,90. km un par paveikto šī gada 14. maijā ieguva 2. vietu Autoceļu Avīzes Gada Balvas 2013 nominācijā Gada objekts autoceļa seguma atjaunošanas un pastiprināšanas objektu grupā.