Pie Maltas un Aknīstes sāksies ceļu remontdarbi

5. augustā uz autoceļa Viļāni–Ružina–Malta (P59) sāks atjaunot segumu posmam no krustojuma ar autoceļu Silmala–Kruki (V582) līdz Maltai (22,75.-29,07. km). Šonedēļ tur būs noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Būvdarbu ietvaros veiks iesēdumu remontu un profila labošanu, kā arī virsmas apstrādi. Sakārtos arī ūdens novades sistēmu un atjaunos autobusu pieturvietas. Būvdarbus veic SIA Binders par līgumcenu 832 tūkstoši eiro (ar PVN).

Savukārt uz autoceļa Siliņi–Aknīste–Lietuvas robeža (P74) seguma atjaunošanas darbi jau ir sākušies posmā no krustojuma ar autoceļu Leimaņi–Mežgale–Grāvīši (V790) līdz Aknīstei (13,41.-22,50. km). Sākot ar trešdienu 5. augustu posmā būs viens ar luksoforiem regulēts posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Būvdarbu ietvaros tur veiks iesēdumu remontu, ieklās izlīdzinošu asflatbetona kārtu 2 km garumā, kā arī veiks virsmas apstrādi. Darbus veic SIA Saldus ceļinieks par līgumcenu 415 tūkstoši eiro (ar PVN).

Abu ceļu posmu būvdarbu izmaksas tiek segtas no papildu 75 miljonu eiro finansējuma, valsts budžeta ietvaros. Remontdarbus plānots pabeigt līdz oktobrim.