No Kārsavas Rēzeknes virzienā atjaunots ceļa segums vairāk nekā 15 km garumā

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Kārsavas līdz krustojumam ar vietējo autoceļu Bērzgale–Rogovka (V549) (14,09.-31,24. km) Kārsavas novadā ir atjaunots ceļa segums. Būvdarbu ietvaros veikts iesēdumu remonts, ieklātas asfalta izlīdzinošā kārta un virskārta, kā arī sakārtota ūdens novades sistēma. Darbiem beidzoties, tur atcelti visi satiksmes ierobežojumi.

Uz ceļa strādāja  SIA Via par līgumcenu 2,17 miljoni eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros.

Vēl uz šī ceļa (A13) nākamgad sāksies segas pārbūves darbi posmā no rotācijas apļa krustojumā ar autoceļu Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) līdz Rēzeknei (46,910.-47,725. km). Tur plānots pastiprināt šķembu slāni un uzklāt trīs asfalta kārtas.

Objektā strādās AS A.C.B. par līgumcenu 9,3 miljoni eiro (ar PVN), kas iekļauj arī ceļa segas pārbūves darbus uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no krustojuma ar autoceļu Rēzekne–Gulbene (P36) pie Greivuļiem līdz Greiškāniem (96,6.-106,0. km), kur darbi šonedēļ vēl turpinās un nedēļas beigās sāksies tehnoloģiskais pārtraukums. Uz Jēkabpils–Ludzas (A12) ceļa tiks atjaunoti abi pārvadi pār dzelzceļu un pārbūvēts tilts pār Rēzeknes upi, bet galveno autoceļu A12 un A13 krustojumā būs pārbūvēts rotācijas aplis un tā apgaismojums – šie darbi tiks pabeigti nākamgad.

Nākamgad uz autoceļa A13 divos posmos, sākot no Rēzeknes Daugavpils virzienā līdz Andronovai, turpināsies arī šogad iesāktie ceļa seguma pārbūves (53,40.-57,80. km) un atjaunošanas (57,80.-61,26. km) darbi, ko par līgumcenu 7,19 miljoni eiro (ar PVN) veic SIA Binders. Tur šogad nelielā izmēģinājuma posmā ir ieklāta asfalta apakškārta un saistes kārta un būvdarbi lielākā apjomā sāksies vien pēc ziemas pārtraukuma nākamgad.

Visu šo darbu izmaksas tiek segtas no valsts budžeta.