Marta „Autoceļu Avīzē” par grants ceļu stāvokli pavasarī

„Autoceļu Avīzes” marta numurā par situāciju uz grants ceļiem – šogad netipiski agri iestājušies pavasarim raksturīgi laika apstākļi, tādēļ daudzviet ir iestājies šķīdonis.   

VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) valdes loceklis Guntis Karps intervijā skaidro ceļu uzturētāju darbības specifiku pavasarī un skaidro grants ceļu uzturēšanas darbu veidus – kad un kādos apstākļos tie ir veicami; ziemas uzturēšanas izmaksu veidošanos, avārijas un masveida bedru rašanās iemeslus un labošanas metodes.

Avīzē arī jaunā satiksmes ministra Ulda Auguļa komentārs par situāciju un plānotajiem darbiem autoceļu nozarē. Lasītāji arī varēs uzzināt, ko no satiksmes ministra sagaida pašvaldību vadītāji. Savu viedokli pauž arī Latvijas pašvaldību savienības un biedrības “Latvijas ceļu būvētājs” pārstāvji.

“Autoceļu Avīze” izsludina pieteikšanos uz Gada balvu ceļubūvē, stāsta par nominācijām un ekspertiem, kuri balvai izvirzītos ceļa posmus vērtēs.

„Autoceļu Avīze” tiek izdota reizi mēnesī un bezmaksas izplatīta CSDD nodaļās, Elvi veikalu tīklā un DUS Lukoil, Virši-A un Astarte Nafta visā Latvijā.

Avīzi izdod VAS „Latvijas Valsts ceļi” sadarbībā ar LAU, CSDD, biedrību „Latvijas ceļu būvētājs” un Transportbūvju inženieru asociāciju.