Dodoties svinēt Līgo, jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem ceļu remontdarbu posmos

Šodien daudzi autovadītāji dosies ārpus Rīgas un citām pilsētām, tāpēc Pierīgā un atsevišķos posmos valsts ceļu tīklā, kur notiek remontdarbi, var būt palēnināta satiksme. Aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus un izvēlēties braukšanai laiku!

Lai atvieglotu satiksmi, svētku dienās satiksmei tiks atvērts Ķeguma HES tilts, kā arī noņemti luksofori posmā no Kaķeniekiem līdz Anneniekiem uz Liepājas šosejas.

 Pierīgā satiksme ierobežojumu dēļ palēnināta satiksme var būt Ulbrokā, pie Rīgas HES, Siguldā, kur notiek krustojuma rekonstrukcija, kā arī uz Ventspils šosejas pie Lielupes tilta.

Autovadītājiem jārēķinās, ka būvdarbu dēļ satiksmes ierobežojumi ir uz vairākiem galvenajiem autoceļiem visos valsts reģionos.

Visvairāk ierobežojumu un iespēja, ka satiksme plūsma būs palēnināta ir:

–          braucot pa Ventspils šoseju, kur vairākos posmos notiek remontdarbi kopumā uz 40 kilometriem, īpaši daudz satiksmes ierobežojumu starp diviem rotācijas apļiem pie Tukuma, remontdarbi notiek arī no Popes līdz Ventspilij;

–          uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Braslas tilta līdz Straupei jārēķinās ar trīs luksoforu posmiem, kā arī būvdarbi notiek posmos pirms Valkas un abpus Valmierai no Rubenes līdz Mellupes tiltam;

–          uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Saldus līdz Bukupei un vēl aiz Skrundas;

–          uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza (A12) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Ludzai astoņi posmi ar luksoforiem!

–          uz autoceļa Rēzekne–Daugavpils (A13) no Daugavpils līdz Medumiem satiksmi regulē deviņi luksofori!

–          braucot uz Vecpiebalgu posmā no Brežģa kalna līdz Vecpiebalgai.

 Atgādinām, ka remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos un aicinām autovadītājus strikti ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījumi remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

Informācija par visiem remontdarbiem valsts autoceļu tīklā un satiksmi ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.