Autovadītāju ievērībai: aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju ceļu remontdarbu zonās, pat ja steidzaties uz svētkiem

Lai arī svētku brīvdienu laikā lielākajā daļā ceļu remontposmos ir atcelti daudzi satiksmes ierobežojumi, aicinām autovadītājus ievērot palikušos satiksmes ierobežojumus un ievērot satiksmes organizāciju posmos, kur norisinās ceļu remondarbi. Īpaši tas attiecas uz vietām, kur satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos, tāpēc aicinām autovadītājus strikti ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījumi remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

Šajās brīvdienās reti kur satiksme tiks regulēta ar luksoforiem, un remontposmos uz visvairāk noslogotajiem autoceļiem lielākoties ir palicis tikai ātruma ierobežojums.

Ar luksoforiem regulēta satiksme paliks uz Ventspils šosejas pie Lielupes tilta un Rīgas apvedceļa A5 pie Rīgas HES. Ķeguma HES tilts svētku dienās būs atvērts satiksmei.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze. Aicinām zvanīt un informēt par visiem neparedzētiem satiksmes apgrūtinājumiem.