Braucot uz Latvijas IV olimpiādi, jārēķinās ar ceļa remontdarbiem; nokļūšanai Valmierā ir iespējams izmantot vilcienu

Braucot uz Latvijas IV olimpiādi, jārēķinās ar ceļa remontdarbiem; nokļūšanai Valmierā ir iespējams izmantot vilcienu

 Šajā nedēļas nogalē 1.-3. jūlijam Valmierā norisināsies Latvijas IV olimpiāde. Dodoties uz sporta svētkiem autovadītājiem jāņem vērā, ka nokļūšanai uz Valmieru jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem un ilgāku laiku ceļā.

Uz Valmieras šosejas (Inčukalns – Valmiera – Igaunijas rob. (A3)) no Rubenes līdz Mellupes tiltam notiek ceļa rekonstrukcija, un sešos posmos satiksme tiek regulēta ar luksoforiem, jārēķinās, ka ceļā būs jāpavada pusotra stunda ilgāk.

Nokļūšanai uz Valmieru ir iespējams izmantot vilcienus, tai skaitā jauno ekspressvilcienu, kas ceļā pavada 1 stundu 50 minūtes. Vairāk informācijas www.ldz.lv.

Autovadītājiem jāņem vērā arī tas, ka ir slēgta kustība pa ceļa pārvadu pie iebraukšanas Valmierā no Rīgas puses, satiksme tiek organizēta pa apbraucamo ceļu.

Tiem, kas uz Valmieru plāno doties no Madonas, jārēķinās, ka turpinās būvdarbi uz Vecpiebalgas ceļa (P30) un ceļā būs jāpavada papildu 40 minūtes.

Transporta kustības ierobežojumi 1.-3. jūlijā noteikti arī Valmierā. Precīzāka informācija pieejama: http://valmiera2016.olimpiade.lv/lv/jaunumi/zinas/olimpiades-laika-bus-satiksmes-ierobezojumi-1036