Autovadītāju ievērībai: beidzoties darba nedēļai Pierīgā iespējama palēnināta satiksme; uz Valmieras šosejas brīvdienās samazināti satiksmes ierobežojumi

Beidzoties darba nedēļai Pierīgā ir iespējama palēnināta satiksme, īpaši virzienā uz Jūrmalu un Saulkrastiem, aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus.

Valmierā notiks Latvijas IV olimpiāde, bet Jūrmalā – “Jūrmalas krāsu skrējiens”, tādēļ šajās pilsētās noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi.

Paredzot, ka intensīvāka satiksme brīvdienās būs Valmieras virzienā, kur notiks Latvijas IV olimpiāde, uz autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (A3) gandrīz 20 kilometru garā remontposma no piektdienas līdz pirmdienas rītam maksimāli tiks noņemti satiksmes ierobežojumi, atjaunojot divvirzienu satiksmi, bet saglabājot ātruma ierobežojumus. Tur virzienā no Rīgas jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā.

Vidzemē būvdarbi turpinās arī uz Vecpiebalgas ceļa (P30), kur autovadītājiem ir jārēķinās ar diviem luksoforu posmiem un papildus 40 minūtēm ceļā.

Kurzemē uz Klaipēdas šosejas (A11) posmā no Nīcas līdz Rucavai autovadītājiem jārēķinās ar trim luksoforu posmiem, kā arī papildu pusstundu ceļā. Šo ceļa posmu iespējams apbraukt pa autoceļu Rucava–Bārta–Dubeņi–Grobiņa (P113).

Zemgalē ievērojamākie būvdarbi notiek  autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85)  posmā no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā. Lai šķērsotu septiņus luksoforu posmus, jārēķinās ar papildu pusstundu, kā arī dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā (P73).

Būvdarbi notiek arī uz Bauskas šosejas (A7) un posmā no Bauskas līdz Grenctālei, kur ir jārēķinās ar papildus 20 minūtēm ceļā.

Latgalē uz ceļa Rēzekne – Daugavpils (A13) darbi norisinās vairākos posmos. Posmi, kuros satiksmi regulē luksofori, ir pie Rēzeknes Kārsavas virzienā, pie Rušonu ezera un pirms Lietuvas robežas. Katrā no tiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā līdz 15-20 minūtēm.

Informācija par būvdarbiem valsts autoceļu tīklā ir pieejama VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv, kā arī pa diennakts bezmaksas informatīvo telefonu 80005555 un aplikācijā Waze.

Informāciju sagatavoja:

VAS Latvijas Valsts ceļi

Komunikācijas daļa