Autoceļa remontdarbiem no Vecpiebalgas līdz Inķēnkalnam tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim

Autoceļa remontdarbiem no Vecpiebalgas līdz Inķēnkalnam tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim

Autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) remontdarbiem posmā no Vecpiebalgas līdz Inķēnkalnam (49,06.-61,13. km) ir sācies tehnoloģiskais pārtraukums, kas ilgs līdz pavasarim. Remontdarbu posmā saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h. Darbi tiks atsākti nākamā gada pavasarī, iestājoties atbilstošiem laika apstākļiem.

Remontējamais ceļa posms ir sadalīts vairākās daļās, dažās no tām jau ir izbūvēta asfaltbetona apakškārta, bet citos darbi tiks uzsākti tikai 2020. gadā.

Remontdarbu ietvaros visā posmā tiks izbūvēts jauns ceļa segas pamats, divas asfalta kārtas, pārbūvētas caurtekas. Tāpat tiks likvidēts noslīdeņa radītais iesēdums ceļa 59. kilometrā.

Būvdarbus veic AS Trev-2 Grupp par līgumcenu 7,48 milj. eiro (ar PVN). 85% no izmaksām līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF). Darbi šajā posmā tiks pabeigti 2020. gadā.

Plašāku informāciju par satiksmi un braukšanas apstākļiem valsts autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz  LVC Satiksmes informācijas centru pa bezmaksas diennakts tālruni 80005555, kā arī LVC Twitter un Facebook kontos.