Atsevišķos autoceļu būvobjektos vēl turpinās darbi

Lai arī ir beigušies aktīvie būvdarbi uz valsts autoceļiem, atsevišķos objektos darbi, kas nav saistīti ar asfaltēšanu, turpinās un tajos saglabājas satiksmes ierobežojumi.

Aktīvākie darbi šobrīd vēl norisinās uz autoceļa Rīga – Liepāja (A9) pie Kalnciema un A13 posmā no Daugavpils līdz Lietuvas robežai.

Uz Liepājas šosejas noris darbi uz ceļa nomalēm, kā arī tiek veikta caurteku nostiprināšana. Šogad tika uzsākti arī tilta pār Lielupi remontdarbi un satiksme tika novirzīta pa pagaidu tiltu, bet no 28.novembra tā jau notiek pa jauno pastāvīgo tiltu, pa vienu joslu, līdz ar to tiek regulēta ar luksoforiem.

Arī Medumu virzienā, posmā no Daugavpils līdz Lietuvas robežai satiksme tiek regulēta ar luksoforiem un ceļa zīmēm. Pilnībā darbus šajā objektā ir plānots pabeigt nākamgad, līdz ar to, arī ziemas periodā šajā posmā saglabāsies satiksmes ierobežojumi.

Darbi turpinās arī Garkalnē uz Vidzemes šosejas (A2). Tur satiksme noris bez luksoforiem, taču ir ātruma ierobežojumi. Līdzīgi arī uz Rīgas apvedceļa (A5) 37.kilometrā, Babītes novadā, kur tiek ierīkota gājēju pāreja. Šeit ātrums ierobežots līdz 50 km/h un atsevišķos brīžos var tikt slēgta viena braukšanas josla.

Lai pēc iespējas mazāk traucētu satiksmei, ziemā objektos, kuros sācies tehnoloģiskais pārtraukums, atjauno divvirzienu kustību pa cietu līdzenu segumu, saglabājot vien paredzētos ātruma ierobežojumus. Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret šādi samazinātu ātruma režīmu pat uz vizuāli šķietami pabeigta ceļa, jo tam pagaidām var nebūt seguma virskārtas, brauktuves marķējuma vai cita satiksmei būtiska aprīkojuma.

Plašāku informāciju par braukšanas apstākļiem vai citiem, ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem, jautājumiem, varat iegūt zvanot LVC Satiksmes informācijas centram pa diennakts tālruni 80005555, kā arī LVC Twitter un Facebook kontos.

Informāciju sagatavoja:
VAS Latvijas Valsts ceļi
Satiksmes informācijas centrs
un Komunikācijas daļa