Uzmanību! No rīta Ventspils šosejas remontdarbu posmā periodiski tiks slēgta satiksme, aicinām izmantot citus maršrutus

Ilgstošu lietavu dēļ Ventspils šosejas (A10) būvdarbu posmā no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi (41,30.–52,74. km) izveidojušās satiksmei bīstamas bedres. Lai tās novērstu, šorīt tur periodiski uz laiku līdz 30 minūtēm tiks slēgta satiksme.

Aicinām autovadītājus, kam ir tāda iespēja, apbraukt remontposmu pa Liepājas šoseju (A9) un autoceļu Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98) (skat. kartē), jo papildu remontdarbu dēļ šajā virzienā var veidoties sastrēgumi un ceļā būs jāpavada ilgāks laiks. 

Atgādinām, ka no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi līdz piecos posmos satiksmi regulē ar luksoforiem vai ar satiksmes regulētāju palīdzību, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, platuma ierobežojums – 3,25 m. Ar šādiem ierobežojumiem paredzamais posma šķērsošanas laiks ir 50 minūtes, bet spēcīgu lietavu laikā braukšanas apstākļi var strauji pasliktināties un ceļā būs jāpavada ievērojami ilgāks laiks.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs