Pie Dundagas atjaunos segumu uz vietējiem ceļiem

Talsu novadā pie Dundagas sāk atjaunot segumu vietējā autoceļa Dundaga–Ģipka (V1367) asfaltētajā posmā, bet vietējā autoceļa Ģibzde–Dundaga (V1371) segumu atjaunos visā garumā.

V1371 grantētajā posmā no Ģibzdes līdz Mežmaļiem (0.–5,90. km) ieklās jaunu grants segumu, savukārt posmā no Mežmaļiem līdz Duntei (5,90.–12,26. km) veiks ceļa profila labošanu, iesēdumu remontu un ieklās jaunu asfaltbetona virskārtu. Abos posmos tīrīs grāvjus un caurtekas, izcirtīs krūmus ceļa nodalījuma joslā, kā arī pārbūvēs visas astoņas pieturvietas platformas.

Dundaga–Ģipka posmā pie Kaļķiem (7,65.–8,67. km) labos ceļa profilu un ieklās jaunu asfaltbetona virskārtu.

Satiksmi būvdarbu posmos regulē ar ceļazīmēm un vadstatņiem, katrā posmā seguma ieklāšanas laikā būs viens ar luksoforu regulēts posms, platuma ierobežojums – 3 m.

No Ģibzdes līdz Dundagai maksimālā ātruma ierobežojums ir 70 km/h, darba zonā – 50 km/h, paredzamais būvdarbu posma šķērsošanas laiks – aptuveni pusstunda. Savukārt posmā pie Kaļķiem ātruma ierobežojums ir 50 km/h.

Būvdarbi tiek īstenoti par valsts budžeta līdzekļiem, tos veic SIA VIA par līgumcenu 1 387 959,01 eiro (ar PVN), būvuzraudzību veic SIA Firma L4. Darbus plānots pabeigt līdz jūlijam.