Divos reģionālo ceļu posmos pie Alūksnes konstatēti defekti 

Valsts reģionālā autoceļa Alūksne–Zaiceva (P40) posmā no Kolberģa līdz Zaicevai (4,14.–24,76. km) un reģionālā autoceļa Alūksne–Liepna (P41) posmā no Alūksnes līdz Brenčiem (2,39.–10,34. km), kur pērn veikta seguma atjaunošana, pielietojot virsmas apstrādes tehnoloģiju, ir konstatēti defekti. 

Minētajos ceļu posmos vairākās vietās notiek šķembu atdalīšanās, tāpēc tur ierobežots maksimālais braukšanas ātrums līdz 70 km/h, kā arī uzstādītas brīdinošās ceļazīmes. Plānots, ka šonedēļ būvnieki veikts šķembu slaucīšanu uz abiem ceļiem. 

Abos reģionālo ceļu posmos seguma atjaunošanu pērn veica  SIA Vianova. Reģionālā autoceļa Alūksne–Zaiceva (P40) posmā jau būvdarbu laikā tika konstatētas neatbilstības pielietotajā bitumena emulsijā, tāpēc tur būvniekam noteikta papildus viena gada garantija, tātad kopumā būvnieka garantija tur darbosies četrus gadus. 

Iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, būvniekam par saviem līdzekļiem būs jālabo defekti, tai skaitā atjaunojot virsmas apstrādi.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa