Atklās pārbūvētos Daugavpils šosejas un reģionālā ceļa Pļaviņas (Gostiņi)–Madona–Gulbene posmus pie Pļaviņām

Piektdien, 3. septembrī, tiks svinīgi atklāts pārbūvētais Daugavpils šosejas (A6) posms pie Pļaviņām starp rotācijas apļiem (129,33.–132.60. km) un reģionālā autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posms no Daugavpils šosejas līdz Aiviekstes ciemam (0,12.–7,37. km).

Pie Daugavpils šosejas rotācijas apļa (Daugavpils šosejas (131,6. km) un pievedceļa Pļaviņām (V959) krustojumā) lente tiks svinīgi pārgriezta plkst. 12.00, savukārt plkst. 12.40 svinīgais brīdis būs pie jaunizbūvētās Vesetas velves autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) 1,7. kilometrā.

Pasākumā piedalīsies VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, būvnieku SIA VIA un SIA 8. CBR, projektētāja SIA Ceļuprojekts, kā arī Pļaviņu apvienības pārvaldes un Aizkraukles novada domes pārstāvji un LVC speciālisti.

Abi pārbūvētie posmi atrodas vietā, kur satiekas trīs Latvijas reģioni – Zemgale, Vidzeme un Latgale. Pārbūve tika uzsākta 2020. gada augustā, šā gada pavasarī turpinājās pēc tehnoloģiskā pārtraukuma un augustā ir pabeigta.

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā. Nepieciešamības gadījumā no Rīgas uz Pļaviņām un atpakaļ tiks nodrošināts transports.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: ieva.niedra@lvceli.lv; 67028161.