Šorīt Latvijā dažviet autoceļi ir slideni, strādā 50 ziemas tehnikas vienības

Šorīt uz plkst. 6.30 dažviet Latvijā naktī snigušais sniegs apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 50 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

  • Daugavpils šoseja (A6) no Nīcgales līdz Izvaldai;
  • autoceļš Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Rušenicas līdz Medumiem;
  • Daugavpils apvedceļš (A14) visā posmā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Dobeles, Ogres, Cēsu, Valmieras, Alūksnes un Preiļu apkārtnēs, kā arī uz vietējas nozīmes ceļiem Dobeles apkārtnē.

Mainīgos laikapstākļos, kad gaisa temperatūra svārstās ap 0°C, uz ceļa var veidoties apledojums. Īpaši uzmanīgiem jābūt uz tiltiem un ceļa pārvadiem, kā arī posmos mežā vai ūdens tuvumā.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook