Valsts austrumos snieg; ceļi vietām var būt slideni

Šorīt, lielākoties, Vidzemē un Latgalē nokrišņi lietus un sniega veidā apgrūtina braukšanu. Vietām iespējams arī apledojums. Prognozēts, ka sniega sega pieturēsies līdz trešdienai, Aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

 

Šobrīd uz valsts ceļiem strādā vismaz 8 ziemas dienesta tehnikas vienības. Autoceļu uzturētāji veic autoceļu kaisīšanu un tīrīšanu. Jāatgādina, ka ziemas uzturēšanas periods oficiāli uz valsts ceļiem beidzās 1. aprīlī.

 

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) norāda, ka dienas laikā gaisa temperatūra visā Latvijas teritorijā svārstīsies no +7 līdz +10 grādiem. Pūtīs Z-ZR vējš no 3 līdz 8 m/s. Naktī uz trešdienu,13. maiju, gaisa temperatūra būs no -2 līdz +3 grādiem, bet dienā no +5 līdz +8 grādiem. Zem sniega svara var liekties uz lūzt koki.

 

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

 

 

Informāciju sagatavoja
VAS Latvijas Valsts ceļi
Komunikācijas daļa un
Satiksmes informācijas centrs