Uzaicinājums medijiem: iepazīstinās ar Vidzemes šosejas (A2) Sēnītes posma pārbūves projektu

Pirmdien, 8. aprīlī plkst. 12:30 uz Vidzemes šosejas pie bijušā restorāna Sēnīte VAS Latvijas Valsts ceļi un būvnieku pārstāvji iepazīstinās ar šosejas posma pārbūves projektu: tur paredzētajiem darbiem, tehniskajiem risinājumiem, to izmaksām, kā arī remontdarbu laikā plānotajiem satiksmes ierobežojumiem. Ar plānotajiem būvdarbiem iepazīsies arī satiksmes ministrs Tālis Linkaits, pasākumā piedalīsies Inčukalna novada un Siguldas pašvaldību vadītāji Aivars Naļivaiko un Uģis Mitrevics.

Aicinām medijus piedalīties pasākumā. Nokļūšanai līdz Sēnītes posmam būs pieejams transports, kas pirmdien plkst. 12:00 aties no Gogoļa ielas 3. Lūdzam savlaicīgi pieteikties transporta izmantošanai, rakstot vai zvanot Ievai Niedrai: ieva.niedra@lvceli.lv, 67028161.

Būvdarbu sagatavošanās darbi uz Vidzemes šosejas (A2)  posmā no Garkalnes līdz Sēnītes ceļu mezglam (25,50.-39,40. km) ir jau sākušies un drīzumā tur notiks arī aktīvie būvdarbi. Tie notiks Garkalnes, Inčukalna un Sējas novados un turpināsies arī 2020. gadā.

Būvdarbus veic piegādātāju apvienība Binders un ACB, to līgumcena ir 46,5 miljoni eiro (ar PVN). Darbi tiek finansēti no valsts budžeta un no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem. Šajā plānošanas periodā šis ir pēdējās valsts autoceļu posms, kura pārbūve tiks līdzfinansēta no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem.

Vidējā diennakts satiksmes intensitāte posmā no Garkalnes līdz Sēnītei pērn bija 21 586 transporta vienības diennaktī, no tām 19 procenti bija kravas transports.