Uz Vecpiebalgas ceļa vēl viens būvdarbu posms

Sākušies būvdarbi uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no rotācijas apļa ar ceļu Valmiera–Cēsis–Drabeši (P20) Cēsīs līdz Ģūģeriem (2,14.-8,02. km). Būvdarbu ietvaros pilnībā pārbūvēs ceļa segu un ieklās trīs jaunas asfalta kārtas. Projekts paredz izbūvēt arī apgaismotu, vairāk nekā divu kilometru garu gājēju un velosipēdistu ceļu no Cēsīm līdz Priekuļiem un izbūvēt lietus ūdens kanalizāciju Priekuļos.

Būvdarbus veic SIA 8 CBR, to līgumcena ir 5,9 miljoni eiro (ar PVN), darbus līdzfinansē ERAF. Būvdarbi tiks pabeigti nākamgad. Pašreiz posmā tiek veikti sagatavošanās darbi un satiksme tiek regulēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem. Darbu veikšanas zonās ir noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h. Augusta sākumā satiksmi posmā sāks regulēt ar luksoforiem.

Uz Vecpiebalgas ceļa (P30) turpinās arī būvdarbi posmā no Brežģa kalnam līdz Vecpiebalgai (38,00.-49,00. km), un paredzams, ka augustā darbi šajā posmā tiks pabeigti. Arī šos darbus veic SIA 8 CBR, un to līgumcena ir 8,8 miljoni eiro (ar PVN), līdzfinansē ERAF.