Uz ceļa Vecumnieki-Nereta-Subate sākas remontdarbi

Šonedēļ sākušies autoceļa pārbūves darbi uz valsts reģionālā autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) vairāk nekā 11 km garumā (29,20 – 40,33 km). Būvdarbus veiks SIA Strabag, līguma summa ir 8 170 404 eiro (ar PVN). Ceļa pārbūve tiek līdzfinansēta no ERAF.

Šajā posmā ir paredzēts veikt ceļa rekonstrukciju – salizturīgās kārtas izbūvi, šķembu kārtas un divu asfalta kārtu izbūvi. Tāpat projekta ietvaros tiks atjaunots tilts pār upi Viesīte.  Saskaņā ar līguma nosacījumiem, būvdarbu izpildes termiņš ir 270 dienas, kas nozīmē, ka darbi turpināsies arī nākošgad.

Jau šonedēļ uz šosejas uzstādītas brīdinājuma zīmes un sākti ceļa segas rekonstrukcijas uzsākšanai nepieciešamie priekšdarbi – uzmērīšana un ceļu trases nospraušana, augu zemes noņemšana un vecā asfalta demontāža. Pašreiz ceļu satiksme nav ierobežota, bet jau šomēnes šajā ceļa posmā transporta kustība tiks organizēta ar luksoforiem un būs noteikti ātruma ierobežojumi.

Arī citur uz valsts autoceļiem turpinās būvdarbi. Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze.