Svētku brīvdienās būs samazināti satiksmes ierobežojumi valsts ceļu remontposmos

Ņemot vērā svētku brīvdienas, ceļu remontdarbu posmos valsts ceļu tīklā tiks samazināti satiksmes ierobežojumi un vairumā remontposmu uz visvairāk noslogotajiem ceļiem Jāņu brīvdienās kā vienīgais satiksmes apgrūtinājums paliks ātruma ierobežojums 70 km/h.

Būvdarbu posmā uz autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85) paliks četri luksoforu posmi.

Ātruma ierobežojums 50 km/h tiks saglabāts uz Valmieras ceļa (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam, pie Rīgas HES tilta (A5), uz Klaipēdas ceļa (A11) tiltiem pār Paurupi un Līgupi un uz autoceļa P73 Valles apkārtnē.

Ķeguma HES tilts svētku dienās būs atvērts satiksmei.

Neskatoties uz to, ka satiksmes ierobežojumu apjoms tiks samazināts, ceļu remontdarbu vietās ir jārēķinās ar vēl atlikušajiem un ilgāku ceļā pavadītu laiku. Remontdarbu vietas kļūst grūtāk izbraucamas tieši intensīvas satiksmes apstākļos, tāpēc aicinām autovadītājus strikti ievērot satiksmes organizāciju šajās vietās – ceļu satiksmes negadījumi remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi, jo brauktuves šādās vietās lielākoties ir šauras un praktiski nav iespēju šos posmus apbraukt.

Pirmssvētku dienās krasi pieaugs satiksme plūsma no Rīgas un citām lielākām pilsētām. Lai mazinātu sastrēgumus un ceļā pavadīto laiku, aicinām autovadītājus savlaicīgi plānot savus braucienus un izvēlēties braukšanai laiku, kas nesakrīt ar darba dienas beigām, kad lielākā daļa cilvēku dosies prom no pilsētām, plānot izbraukumu pietiekami agri vai arī vēlāk, jau uz vakarpusi.

Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā Waze. Aicinām zvanīt par visiem neparedzētiem satiksmes apgrūtinājumiem.