Šodien būs slēgta uzbrauktuve no Jūrmalas šosejas Salaspils un Liepājas virzienā

Šodien, 16. oktobrī, no plkst. 6.00 vienu dienu būs slēgta uzbrauktuve no Jūrmalas šosejas (A10) Salaspils un Liepājas virzienā, tur notiks asfaltēšanas darbi.

Lai nokļūtu no Rīgas uz Rīgas apvedceļu (A5) Liepājas un Salaspils virzienā ir jāizmanto uzbrauktuve no Jūrmalas šosejas (A10) virzienā uz Babīti un jāveic apgriešanās manevrs uz Rīgas apvedceļa (A5). Aicinām autovadītājus sekot līdzi ceļa zīmēm, nogriešanos no Jūrmalas šosejas (A10) pamatbrauktuves būs nepieciešams veikt ātrāk nekā tas bija organizēts līdz šim.

Satiksme Jūrmalas šosejas remontdarbu posmā joprojām tiek organizēta pa divām joslām katrā virzienā. Aicinām autovadītājus ievērot atļauto braukšanas ātrumu un ņemt vērā to, ka rīta un vakara stundās satiksme Jūrmalas šosejas (A10) un Rīgas apvedceļa (A5) krustojumā var būt palēnināta.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv.