Sākas remontdarbi uz ceļa Aizkraukle–Jēkabpils

Šonedēļ sākās būvdarbi uz valsts reģionālā autoceļa Aizkraukle–Jēkabpils (P76) piecu kilometru posmā no pārvada pār dzelzceļa pārbrauktuvi Jelgava–Krustpils līdz apdzīvotai vietai Sala (33,45.-38,43. km).

Šonedēļ uzsākti trases nospraušanas darbi un vecās ceļa segas demontāža. Pēc tam tiks būvēta jauna ceļa sega, ieklājot salturīgo slāni un šķembu pamatus, kā arī izbūvējot divas kārtas asfalta.

Tāpat paredzēts pārbūvēt pārvadu pār dzelzceļa pārbrauktuvi Jelgava–Krustpils (33,70. km) un izbūvēt caurteku Rudzaites upei (36,55. km).

Pašreiz būtisku satiksmes ierobežojumu tur nav. Vēlāk remontdarbu zonā būs noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h un 20 km/h.  Atsevišķos posmos tiks organizēta reversā satiksme ar luksoforiem.

Būvdarbus posmā veiks SIA Saldus ceļinieks, to līgumcena ir 4,6 milj. eiro (ar PVN). Darbus paredzēts pabeigt 2018. gadā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, LVC mājaslapā www.lvceli.lv vai aplikācijā Waze.