Sāk atjaunot autoceļus ap Rēzekni

Šonedēļ sāk atjaunot asfalta segumu uz valsts reģionālā autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) 19 kilometru posmā no Rēzeknes cauri Audriņiem (20,90.-39,25.km). Savukārt no 17.jūlijā tiks uzsākti remontdarbi uz reģionālā autoceļa Višķi–Nīcgale (P64) nepilnu divu kilometru posmā aiz Dubnas gandrīz līdz krustojumam ar šoseju Rēzekne–Daugavpils (A13) (10,23.-12.km).

No šodiena, 3.jūlija uz ceļa Rēzekne–Gulbene sāk trases uzmērīšanu un apaugumu noņemšanu. Pēc tam sekos asfaltbetona frēzēšana. Remontdarbu zonā būs noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h, bet aktīvo darbu veikšanas posmos satiksme tiks regulēta ar luksoforiem. Būvdarbu ietvaros tiks atjaunotas 12 pieturvietas.

Būvdarbus posmā veiks SIA Lemminkainen Latvija, to līgumcena ir 3,1 milj. eiro (ar PVN). Darbus paredzēts pabeigt šoruden.

Uz ceļa Višķi–Nīcgale tāpat paredzēti frēzēšanas darbi un seguma atjaunošana. Arī šajā būvobjektā strādās SIA Lemminkainen Latvija, to līgumcena ir 202 tūkst. eiro (ar PVN).

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv vai aplikācijā Waze.