Pirms Līgo un Jāņu svētku brīvdienām valsts ceļu remontposmos samazinās satiksmes ierobežojumus

Pirms Līgo un Jāņu svētku brīvdienām daudzos valsts ceļu būvobjektos tiks noņemti satiksmes ierobežojumi, kas ir ieviesti sakarā ar remontdarbiem. Iespēju robežās un ievērojot satiksmes drošības prasības tiks noņemti luksoforu posmi un nodrošināts, ka satiksme var notikt maksimāli netraucēti.

Ainažu virzienā uz Tallinas šosejas pie Ādažiem šajās brīvdienās un svētku laikā darbi uz ceļa tiks pārtraukti un atjaunota satiksme pa Ainažu ceļu abos virzienos, saglabājot ātruma ierobežojumus. Darbus uz Tallinas šosejas atsāks 25. jūnijā.

Arī Kurzemē, gan Ventspils ceļa remontposmā pie Talsiem, gan Liepājas virzienā pie Kalvenes šajās brīvdienās un gaidāmo svētku laikā intensīvi darbi uz ceļa netiks veikti un luksoforu posmi tiks samazināti līdz minimumam, lai nodrošinātu raitu satiksmes plūsmu. Būvniecības darbi tiks atsākti 25. un 26. jūnijā.

Līdzīgi arī citos būvobjektos gan uz galvenajiem, gan reģionālajiem autoceļiem centīsimies pēc iespējas mazāk traucētu satiksmei, jo tā šajās brīvdienās ir paredzama intensīva.

Informējam arī, ka sakarā ar velomaratona norisi Jūrmalā, no 20. jūnija plkst.18:00 līdz 21. jūnija plkst.18:00, būs ierobežota satiksme Jūrmalas pilsētā. Pasākuma norises laikā satiksmi regulēs Rīgas reģiona pārvaldes ceļu policijas darbinieki. Sakarā ar paredzamo, intensīvo satiksmes plūsmu, pie iebraukšanas Jūrmalā iespējami satiksmes sastrēgumi.

Plānojiet savu braucienu laicīgi, iepazītoties ar remontdarbu karti mūsu mājas lapā.

Garajās svētku brīvdienās Latvijas Valsts ceļi aicina visus autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un būt vērīgiem uz ceļiem, kā arī iecietīgiem pret pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Plašāka informācija par satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā www.lvceli.lv, twitter.com/LVceli un Facebook lapā, kā arī pa diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.