LVC aicina skolēnus ekskursijās uz Ceļu laboratoriju

Sākoties jaunajam mācību gadam, valsts akciju sabiedrība Latvijas Valsts ceļi (LVC) aicina Latvijas vispārizglītojošās skolas pieteikties skolēnu bezmaksas ekskursijām uz uzņēmuma Ceļu laboratoriju.

Laboratorijā skolēni varēs apskatīt daudzas iekārtas, ar kurām tiek veiktas kvalitātes pārbaudes asfaltam, šķembām un citām izejvielām, uzzināt no kā tiek būvēts ceļš un apskatīties kā strādā Ceļu laboratorijas speciālisti.

Ceļu laboratorija ir LVC struktūrvienība, kas veic autoceļu uzturēšanas, rekonstrukcijas un būvniecības darbu kvalitātes atbilstības novērtēšanu, kā arī veic pētnieciskos darbus. Ieskats vienā no ekskursijām šeit: https://www.flickr.com/photos/lvceli/albums/72157658226614109.

Pieteikšanās ekskursijām pa tālruni 67809264. Vēlamais ekskursiju norises laiks: darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00. LVC Ceļu laboratorija atrodas Rīgā, M.Rencēnu ielā 3.

Vienlaicīgi iespējams uzņemt vienu klasi. Ekskursijas ilgums 1 – 2 stundas. Ekskursijas LVC Ceļu laboratorijā notiek līdz novembra beigām.