Līdz maija beigām Ulbrokā pie rotācijas apļa būs palēnināta satiksme

No otrdienas, 9. maija, līdz maija beigām uz būvdarbu laiku Ulbrokā Institūta ielā no rotācijas apļa līdz Peldu ielai tiks slēgta viena braukšanas josla. Satiksme tiks organizēta pa vienu joslu ar satiksmes regulētājiem un luksoforiem, un paredzams, ka satiksme tur būs palēnināta, īpaši darba dienu rītos un vakaros.

Lai ietaupītu ceļā pavadīto laiku, aicinām autovadītājus nokļūšanai uz un no Ogres un Ērgļiem izmantot autoceļu Juglas papīrfabrikas ciemats–Upesciems (P2), Granīta ielu vai Daugavpils šoseju (A6).

Būvdarbi uz reģionālā autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) Ulbrokas teritorijā (0,36.-1,90. km) sākās aprīlī. To ietvaros tiek veikta seguma reciklēšana un šķembu pamata pastiprināšana, kā arī tiks ieklātas trīs jaunas asfalta kārtas. Pārbūvēs arī autobusu pieturvietas un apgaismojumu, atjaunos ietvi ceļa kreisajā pusē un izbūvēs no jauna labajā. Satiksme krustojumos ar Acones un Peldu ielu pēc pārbūves tiks regulēta ar luksoforiem.

Būvdarbus veic SIA Lemminkainen Latvija un to līgumcena ir 2,17 miljoni eiro (ar PVN), darbi notiks līdz vasaras beigām. Iepriekš pārbūve šajā posmā veikta pagājušā gadsimta 80. gados.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, LVC mājaslapā www.lvceli.lv vai aplikācijā Waze.