„Latvijas Valsts ceļi” uzdod būvniekiem veikt garantijas remontdarbus uz ceļa Tīnūži – Koknese

Va/s „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) speciālisti ir veikuši apsekošanu asfalta segumam uz autoceļa Tīnūži – Koknese (P80), uz viadukta pagriezienā uz Lēdmani un Madlienu. Pārbaude veikta pēc tam, kad no autobraucējiem saņemta informācija par bojājumiem.

Speciālisti konstatēja, ka iespējamie bojājumu cēloņi asfalta segumā uz viadukta ir saistīti ar tā brauktuves betona un hidroizolācijas izbūves kvalitāti. Betonā migrējošais mitrums ir koncentrējies atsevišķās vietās zem hidroizolācijas un dažās karstajās dienās ir notikusi tā strauja iztvaikošana. Paaugstināta spiediena tvaiks šajās vietās ir pacēlis hidroizolāciju ar visu asfalta kārtu, izraisot tā izdrupšanu.

Bojājumus asfalta segumā tuvākajās dienās novērsīs būvnieks SIA „Binders” par saviem līdzekļiem, jo 2013. gadā pabeigtajiem būvdarbiem ir spēkā piecu gadu garantijas termiņš.

LVC speciālisti ik dienas apseko valsts autoceļu tīklu, tomēr autovadītāji nereti ir pirmie, kas pamana bojātos posmus. LVC pateicas iedzīvotājiem par informāciju un aicina sekot līdzi remontu norisei un informēt, ja rodas jautājumi par veicamo darbu kvalitāti un satiksmes organizāciju.

Informāciju un fotoattēlus lūdzam iesūtīt twitter.com/LVceli vai uz e-pastu kvalitate@lvceli.lv. Visa saņemtā informācija, arī anonīmā, tiks pārbaudīta, objekti apsekoti. Tomēr, lai būtu iespējams saņemt LVC speciālistu atbildes, lūdzam norādīt arī savu kontaktinformāciju.