Jūlija Autoceļu Avīzē par ceļu būvniecību Latvijas reģionos

Autoceļu Avīzes jūlija numurā lasiet par lielākajiem ceļu būvniecības objektiem Latvijas reģionos un Valmieras, Liepājas, Vecpiebalgas un Ludzas pašvaldību vadītāju viedokļus.

Numura intervija jūlijā ir ar Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētāju Viesturu Silenieku. Viņš apliecina, ka cilvēki Latvijā arvien vairāk pārvietojas ar velosipēdu, taču autovadītāji un ceļu būvnieki velobraucējus bieži uzskata par mazāk svarīgiem satiksmes dalībniekiem. Viesturs Silenieks ir pārliecināts, ka ērta un droša infrastruktūra vēl vairāk stimulētu cilvēkus pārsēsties uz velosipēdiem, samazinot satiksmes sastrēgumus, uzlabojot sabiedrības kopējo veselību un radot pievilcīgāku pilsētvidi.

Jaunākajā avīzes numurā apskatāma fotoreportāža par gājēju un velosipēdistu tilta laiduma montāžas darbiem uz Jūrmalas šosejas, kā arī lasāmas Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) aktualitātes par spoguļu marķējumu pārbaudi tehniskajās apskatēs un stingrākām prasībām no ārvalstīm ievesto transportlīdzekļu reģistrācijai.

 Autoceļu Avīze tiek izdota reizi mēnesī un bezmaksas pieejama Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) nodaļās, Elvi veikalu tīklā un DUS Lukoil, Virši-A un Astarte Nafta visā Latvijā. Avīzi izdod VAS Latvijas Valsts ceļi sadarbībā ar LAU, CSDD, biedrību „Latvijas ceļu būvētājs” un Transportbūvju inženieru asociāciju.