Ceļā no Augšlīgatnes līdz Skrīveriem jārēķinās ar remontdarbiem un papildu laiku ceļā

Atsākušies būvdarbi uz autoceļa Augšlīgatne–Skrīveri (P32) posmā no Madlienas līdz pārvadam pār autoceļu Tīnūži–Koknese (P80) (47,20.-60,29. km). Līdz nedēļas beigām tur paredzēti jau četri ar luksoforiem regulēti posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Posmā pēc pārbūves būs pilnībā pārbūvēta autoceļa konstrukcija,  uzstādītas drošības barjeras, sakārtota ūdens novades sistēma un sabiedriskā transporta pieturvietas, pārbūvēti tilti pār Ogri un Lobi.

Būvdarbus veic AS A.C.B., to līgumcena ir 10,7 miljoni eiro (ar PVN) ar ERAF līdzfinansējumu. Šos būvdarbus pabeigs rudenī.

Uz šī paša autoceļa (P32) sākti būvdarbi arī posmā no ceļa Tīnūži–Koknese (P80) līdz Skrīveriem (61,27.-71,27. km), kur jau šonedēļ paredz piecus ar luksoforiem regulētus posmus un ātruma ierobežojumu 70 un 50 km/h.

Arī šim posmam izbūvēs jaunu salturīgo slāni, šķembu pamatu un ieklās trīs asfalta kārtas. Skrīveros izbūvēs lietus ūdens kanalizāciju un drenāžu, ierīkos ceļa apgaismojumu un pārbūvēs elektrotīklus, kā arī tilta pār Maizīti vietā izbūvēs tērauda caurteku.

Šos būvdarbus veic SIA Strabag, un to līgumcena ir deviņi miljoni eiro (ar PVN) ar ERAF līdzfinansējumu. Šos būvdarbus pabeigs nākamā gada vasarā.