Ceļa Jelgava–Iecava posmā Jelgavas līdz Salgales pagastam šonedēļ klāj asfaltu; satiksme var būt īpaši palēnināta

Turpinās asfalta virskārtas ieklāšana uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas līdz Salgales pagasta robežai Ozolnieku novadā, un remontposma (3,27.-8,94. km) izbraukšanai var būt nepieciešama aptuveni pusstunda. Asfaltēšanas darbu laikā ir mainīta satiksmes organizācija Jelgavas apvedceļa (A8) krustojumā ar autoceļu Jelgava–Iecava (P93).

Sestdien 25. maijā no rīta ir plānoti darbi posmā no Jelgavas apvedceļa (A8)  līdz Ānei (3,6.-4,8. km). Būs slēgta autoceļa P93 brauktuves labā josla un uzbrauktuve/nobrauktuve autoceļu P93 un A8 šķērsojuma mezglā – Jelgavas apvedceļa Iecavas  pusē. Satiksme mezglā noritēs pa uzbrauktuvi/nobrauktuvi Jelgavas apvedceļa Jelgavas pusē. Būs slēgta Jaunatnes ielas nobrauktuve Ānē, satiksme uz Āni/no Ānes tiks organizēta pa Celtnieku ielu.

Sestdien 25. maijā dienas turpinājumā plānoti darbi posmā no Jelgavas pilsētas robežas līdz Ānei (3,2.-3,9. km). Būs slēgta autoceļa P93 brauktuves labā josla un uzbrauktuve/nobrauktuve autoceļu P93 un A8 šķērsojuma mezglā – Jelgavas apvedceļa Jelgavas  pusē. Satiksme mezglā noritēs pa uzbrauktuvi/nobrauktuvi Jelgavas apvedceļa Iecavas pusē.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā  www.lvceli.lv  un navigācijas lietotnē Waze.

Informāciju sagatavoja
VAS Latvijas Valsts ceļi
Satiksmes informācijas centrs
un Komunikācijas daļa