Brīvdienās prognozējama palēnināta satiksme pie Salacgrīvas

VAS „Latvijas Valsts ceļi” vērš uzmanību uz to, ka, sakarā ar mūzikas festivāla „Positivus” norisi no šī gada 18. līdz 20. jūlijam, būs palēnināta transporta plūsma, un periodiski var veidoties sastrēgumi Salacgrīvā uz Tallinas šosejas (A1). Tāpēc iesakām autovadītājiem, kas plāno pārvietoties šajā maršrutā, rēķināties ar papildu braukšanas laiku.

Aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem festivāla norises vietas tuvumā, jo ir paredzama liela kājāmgājēju plūsma gan šķērsojot, gan pārvietojoties gar Tallinas šoseju. Nepieciešamības gadījumā satiksmi regulēs ceļu policija.

Atgādinām tiem, kas uz pasākumu dosies pa Tallinas šoseju caur Ādažiem, ka asfaltēšanas darbi remontposmā ir pabeigti, taču norit citi darbi un maksimālais ātrums tur ir līdz 70 un 50 km/h.

Uz festivālu ir iespējams nokļūt arī izmantojot alternatīvo maršrutu, proti, dodoties pa Valmieras šoseju līdz Raganai un no Raganas caur Sēju tālāk līdz Saulkrastu apvedceļam.

Plašāka informācija par satiksmes ierobežojumiem valsts autoceļu tīklā www.lvceli.lv, twitter.com/LVceli un Facebook lapā, kā arī pa diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja:
Lauris Vilnītis
VAS “Latvijas Valsts ceļi”
Satiksmes informācijas centra
projektu vadītājs.
Tālrunis.: 20283130
E-pasts: lauris.vilnitis@lvceli.lv