Autovadītāju uzmanībai: stipra snigšana apgrūtina braukšanas apstākļus Latgalē un Vidzemē

Sniega un slapja sniega dēļ šodien pēcpusdienā braukšana pa valsts autoceļiem Latgalē un Vidzemē ir apgrūtināta. Valsts centrālajā daļā, Kurzemē un Pierīgā braukšanas apstākļi ir apmierinoši. Tomēr Rīgā turpinās stipra snigšana un dienas beigās arī Pierīgā braukšanas apstākļi būt apgrūtināti. 

Aicinām autovadītājus būt piesardzīgiem un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Informāciju par autoceļu ziemas uzturēšanas prasībām un specifiku varat iegūt arī VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā: http://lvceli.lv/faq/#cik-biezs-sniegs-vai-ledus-ziema-ir-pielaujams-uz-valsts-celiem-atkariba-no-to-uzturesanas-klases un http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#celu-uzturesana.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem valsts autoceļu tīklā aicinām informēt LVC pa bezmaksas diennakts tālruni 8000 5555 vai uzņēmuma Facebook un Twitter kontos. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem, kuri veic ceļu ziemas uzturēšanas darbus.