Autovadītāju ievērībai: Talsu apkārtnē brīvdienās velomaratons; turpinās ceļu būvdarbi

Talsu apkārtnē šo svētdien, 24. jūlijā ir iespējami satiksmes ierobežojumi sakarā ar velosacensībām, aicinām autovadītājus sekot ceļa zīmēm un norādījumiem.  

Pirmdien, 25. jūlijā, uz autoceļa Rīga–Ventspils (A10) Tukuma novada Smārdes pagasta teritorijā posmā 52,5.-53,5. km no pulksten 10.00 līdz 15.30 tiks ierobežota satiksme pa vienu braukšanas joslu

sakarā ar pieminekļa atklāšanu Somijas jēgeriem pie Smārdes kroga. Jārēķinās, ka minēto piecu stundu laikā braucienam jāparedz papildu laiku 15 minūtes.

Sākot ar pirmdienu, 25. jūliju, sāksies remontdarbi uz tilta pār Gauju Siguldā. To laikā pār tiltu būs organizēta reversā satiksme. Lai izvairītos no iespējamiem sastrēgumiem, var izmantot tiltus Murjāņos un Cēsīs.

Vidzemē uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam ir pieci luksoforu posmi un autovadītājiem jārēķinās ar papildu stundu ceļā.

Papildu stunda ceļā būs nepieciešama autovadītājiem, lai šķērsotu 25 kilometrus garo remonta posmu ar astoņiem luksoforu posmiem uz Vecpiebalgas ceļa (P30).

Zemgalē ievērojamākie būvdarbi notiek  autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava (P85)  posmā no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā, tur jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā. Nobeigumam tuvojas būvdarbi abpus Vallei ceļā uz Neretu (P73), bet satiksmes ierobežojumi tur vēl ir paredzami.

Būvdarbi turpinās uz Bauskas šosejas (A7) posmā no Bauskas līdz Grenctālei, kur papildus būs nepieciešamas 20 minūtes ceļā.

Latgalē lielākie būvdarbi notiek četros posmos uz ceļa Rēzekne–Daugavpils (A13). Luksoforu posmi ir pie Rēzeknes Kārsavas virzienā un no Medumiem līdz Lietuvas robežai. Pie Rēzeknes jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem arī Rēzeknes apvedceļā (A15).

Informācija par būvdarbiem valsts autoceļu tīklā ir pieejama VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv  kā arī pa diennakts bezmaksas informatīvo telefonu 80005555 un aplikācijā Waze.

Informāciju sagatavoja:

VAS Latvijas Valsts ceļi

Satiksmes informācijas centrs un

Komunikācijas daļa