Autovadītāju ievērībai: remontdarbu laikā daudzviet ieviesti satiksmes ierobežojumi; svētdien Smiltenes, Valmieras un Cēsu apkārtnē notiks sacensības

Valsts autoceļu tīklā sākas arvien vairāk remontdarbu un tiek ieviesti satiksmes ierobežojumi, kurus jāņem vērā, plānojot brīvdienu braucienus. Aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju ceļu būvdarbu vietās, pievērst uzmanību ceļazīmēm un pagaidu luksoforu signāliem. Svētdien Smiltenes, Valmieras un Cēsu apkārtnē notiks sacensības, kuru laikā tiks ierobežota satiksme uz vietējās nozīmes autoceļiem, aicinām sekot līdzi ceļazīmēm.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem:

Pierīgā

 • Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei ir ieviests ātruma ierobežojums 70 km/h un satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Ir slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli.
 • Uz autoceļa Rīga–Carnikava–Ādaži (P1) posmā no Carnikavas līdz Ādažiem satiksmi vienā posmā organizē regulētāji, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posmā no pievedceļa Gaujas tiltam (V45) līdz Tallinas šosejai (A1) satiksme ir slēgta. Apbraukšana pa V45 un A1.

Vidzemē

 • Uz Vidzemes šosejas Vaivē (85,6. km) turpinās Kaķupītes caurtekas krasta nostiprinājumu izbūve, satiksme tur tiek regulēta ar luksoforu.
 • Ķegumā sākušies Ķeguma HES tilta atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8). Satiksme tiek organizēta ar trim luksoforu posmiem, braukšanas ātrums ierobežots līdz 30 km/h un ieviests platuma ierobežojums 2,75 m un masas ierobežojums 15 t.
 • Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros posmos tiek regulēta ar luksoforiem un to izbraukšana prasa vairāk nekā pusstundu. Pagaidu tilta brauktuves platums 4 m un nestspēja 52 t.

Latgalē

 • Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei (0,06.-8,30. km) notiek segas pārbūves darbi. Būvdarbu zonā ir četri luksoforu posmi un tās izbraukšana prasa pusstundu.
 • Uz Daugavpils apvedceļa tiek atjaunots arī tilts pār Daugavu. Satiksme atkal ir novirzīta pa dzelzceļa tiltu, tiek regulēta ar luksoforu un ir ieviests ātruma ierobežojums 30 km/h.
 • Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) atsākti pārbūves darbi posmā no Audriņiem līdz Dricāniem. Divi luksoforu posmi un pusstunda, lai posmu izbrauktu.

Kurzemē

 • Uz autoceļa Kandava–Saldus (P109) posmā no Remtes līdz Brocēniem divi luksoforu posmi un nepieciešamas 20 minūtes lai posmu izbrauktu.
 • Atsākti pārbūves darbi uz autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) posmā no Labraga līdz Mežainei. Četri luksoforu posmi un nepieciešama stunda lai posmu izbrauktu.
 • Uz autoceļa Kuldīga–Alsunga–Jūrkalne (P119) posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei sākušies būvdarbi, kuri turpināsies visu vasaru. Autobraucējiem jāņem vērā ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.
 • Uz autoceļa Annenieki–Jaunpils (V1457) ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, un remontposma izbraukšana prasa 20 minūtes.
 • Ventspils novada Zlēku pagastā atjauno tiltu pār Ventu uz autoceļa Zlēkas–Ugāle (P123), uz tilta ir ātruma ierobežojums 30 km/h un satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Citi satiksmes ierobežojumi

 • Piektdien 26. aprīlī sakarā ar AS Sadales tīkls remontdarbiem no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 nedarbosies luksofors Siguldā Vidzemes šosejas (A2) un Blaumaņa ielas krustojumā.
 • Svētdien 28. aprīlī Smiltenē uz autokrosa sacensību laiku no plkst. 8:00 līdz plkst. 18:00 būs slēgts valsts vietējais autoceļš Smiltene–Mēri–Lobērģi (V244) posmā no Kalnamuižas līdz Tepera autotrasei.
 • Svētdien 28. aprīlī Valmieras un Cēsu apkārtnē notiks kalnu velosipēdu sacensības, kuru laikā tiks ierobežota satiksme uz atsevišķiem vietējas nozīmes autoceļu posmiem.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.