Autovadītāju ievērībai: palēnināta satiksme uz Rīgas apvedceļa Salaspils novadā; Latgalē vairāki ceļu posmi joprojām slēgti satiksmei

Turpinās būvdarbi uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) Salaspils novadā posmā no Avotiem līdz pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas (A6). Satiksme tur var būt īpaši palēnināta. Aicinām izvēlēties citu maršrutu!

Pēc stiprajām lietavām plūdu dēļ Latgalē joprojām ir slēgti satiksmei vairāki valsts vietējo autoceļu posmi, kā arī reģionālais autoceļš Viļaka – Kārsava (P45) pie Pazlaukas un pie Baltinavas. Šī reģionālā autoceļa pārrāvums ir lielākais postījums kas plūdu laikā ir nodarīts valsts autoceļiem un šī ceļa atjaunošanai būs nepieciešams visilgākais laiks un lielākie finanšu ieguldījumi. Lai pārbūvētu caurteku, kuru ūdens straumes iznesa blakusesošajā pļavā, būs nepieciešams atvadīt ūdeni no ceļa, mainot upes gultni uz remontdarbu laiku.

Informāciju par visiem slēgtajiem valsts autoceļu posmiem var iegūt VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā www.lvceli.lv satiksmes ierobežojumu kartē. Atjaunot satiksmi uz visiem vietējiem ceļiem Latgalē būs iespējams kad ūdens līmenis kritīsies un ceļi apžūs.

Visā valsts teritorijā turpinās ceļu remontdarbi un autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Visvairāk satiksmes ierobežojumu būvdarbu dēļ saglabājas starp Varakļāniem un Viļāniem (A12), kur ir 12 luksoforu posmi. Vidzemē ceļā no Augšlīgatnes līdz Nītaurei (P32) jārēķinās ar četriem luksoforu posmiem un dažviet arī ar apbraucamajiem ceļiem, lai izbrauktu šo posmu, vajadzīga stunda. Uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Saldus līdz Bukupei – septiņi luksoforu posmi, kurus var izbraukt 45 minūtēs.

 Tāpat šodien no plkst. 8:00 līdz plkst. 15:00 būs slēgta (arī operatīvajam transportam) dzelzceļa pārbrauktuve Karjera ielā Ogrē. Trešdien, 30. augustā, pārbrauktuve Karjera ielā Ogrē būs slēgta (arī operatīvajam transportam) no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze.