Autovadītājiem vēl ir iespēja nobalsot par pērn vislabāk atjaunoto ceļu un iegūt brīvdienu izbraucienu ar Mazda kabrioletu!

VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC), sadarbībā portālu iauto.lv aicina visus autovadītājus piedalīties balsojumā par pērn vislabāk atjaunoto valsts ceļu posmu.

Līdz 6.maijam ikviens autobraucējs vēl var nobalsot par labāko ceļu, ienākot LVC mājas lapā www.lvceli.lv un portālā www.iauto.lv.

Ceļu būvnieki, kuru darbs no autovadītāju puses tiks novērtēts vislabāk, saņems Autobraucēju Gada balvu, bet kāds no balsotājiem iegūs iespēju nedēļas nogalē izbraukt ar Pasaules gada auto Mazda MX 5!

Latvijas ceļu nozares Gada balvas tiks pasniegtas 11.maijā Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes telpās. 11.maijā arī tiks paziņots autobraucējs, kurš būs laimējis braucienu ar Mazda kabrioletu.

Pirmo reizi Autovadītāju Gada balva tika pasniegta pērn. To noskaidroja balsojumā, kas tika rīkots sadarbībā ar portālu iAuto.lv. Lai balsojums būtu maksimāli objektīvs, tajā varēs piedalīties tikai vienu reizi ar draugiem un facebook autorizāciju.