Autobraucēju ievērībai: valsts autoceļu tīklā pieaug remontdarbu posmu skaits; Sēnītes posmā mainās satiksmes organizācija

Uz valsts autoceļiem sākas arvien vairāk būvdarbu un autobraucējiem jārēķinās, ka satiksmes ierobežojumu skaits palielinās.

 Vidzeme

Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei ir ieviests ātruma ierobežojums 70 km/h, posmā uz Valmieras šosejas (A3) līdz Gaujas tiltam satiksmi organizēs pa vienu joslu. Ir slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli. Aicinām autovadītājus pievērst īpašu uzmanību ceļazīmēm!

Tāpat uz Vidzemes šosejas Vaivē (85,6. km) turpinās Kaķupītes caurtekas krasta nostiprinājumu izbūve, satiksme tur tiek regulēta ar luksoforu.

Ķegumā sākušies Ķeguma HES tilta atjaunošanas būvdarbi uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) 73,75. km. Jau šonedēļ uz tilta ierobežos braukšanas ātrumu līdz 30 km/h un ieviesīs platuma ierobežojums 2,75 m. Satiksme tur tiks organizēta ar luksoforiem. Tilta šķērsošanai būs nepieciešamas aptuveni 10 minūtes.

Latgale

Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei (0,06.-8,30. km) notiek segas pārbūves darbi. Būvdarbu zonā ir četri luksoforu posmi un tās izbraukšana prasa pusstundu.

Uz Daugavpils apvedceļa tiek atjaunots arī tilts pār Daugavu. Satiksme pār tiltu tiek regulēta ar luksoforiem un ir ieviests ātruma ierobežojums līdz 30 km/h.

Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei (2,14.-12,68. km) satiksme trīs posmos tiek regulēta ar luksoforiem un to izbraukšanai nepieciešama pusstunda.

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) tiek pārbūvēts tilts pār Rušenīcu (88,3. km). Tilta pieejās ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Kurzeme

Uz autoceļa Kuldīga–Alsunga–Jūrkalne (P119) posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei sākas būvdarbi, kuri turpināsies visu vasaru. Autobraucējiem jāņem vērā ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Uz autoceļa Annenieki–Jaunpils (V1457) sākas tā grants seguma posma (0,025.-4,400. km) pārbūve un jau šonedēļ būs trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un remontposma izbraukšana prasīs 20 minūtes.

Uz autoceļa Talsi–Stende–Kuldīga (P120) remontdarbi uz pārvada pār Ventspils šoseju. Pārvada pieejās ir ātruma ierobežojums 50 km/h.

Ventspils novada Zlēku pagastā remontdarbi uz tilta pār Ventu uz autoceļa Zlēkas–Ugāle (P123), satiksme tiek regulēta ar luksoforiem.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

 Informāciju sagatavoja
VAS Latvijas Valsts ceļi
Satiksmes informācijas centrs un
Komunikācijas daļa