Autobraucēju ievērībai: uz Daugavpils šosejas šodien slēgtas nobrauktuves no un uz Rīgas apvedceļu A4; svētdien satiksmi Siguldas un Cēsu apkārtnē ietekmēs Vienības velobrauciens  

Remontdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās un būvdarbu posmos joprojām ir spēkā satiksmes ierobežojumi. Atgādinām, ka uz Daugavpils šosejas (A6) remonta posmā aiz Salaspils šodien 4. septembrī tiek asfaltētas nobrauktuves uz Rīgas apvedceļu A4, braucot Ogres virzienā, un tās ir satiksmei slēgtas. Satiksme tiek organizēta ar apgriešanās vietām uz Daugavpils šosejas.

Savukārt svētdien 6. septembrī pārvietošanos pa valsts autoceļiem Siguldas un Cēsu apkārtnē, arī uz Vidzemes (A2) un Valmieras (A3) šosejām, laikā no 12:00 līdz 18:00 ietekmēs Vienības velobrauciens, tā laikā satiksme tiks periodiski ierobežota, aicinām rēķināties ar papildu laiku ceļā un pievērst uzmanību ceļazīmēm.

Jāņem arī vērā, ka uz Saulkrastu apvedceļa (A1) ir mainīta satiksmes organizācija un ceļa nomales tagad ir nodalītas ar nepārtrauktu līniju, kas nozīmē, ka uz nomales nedrīkst apstāties un arī braukt.

Nedēļas nogalē, dodoties ārpus Rīgas un citām pilsētām, joprojām jārēķinās ar ceļu būvdarbiem, kas visā valstī notiek vairāk nekā 100 ceļu posmos. Aicinām autobraucējus savlaicīgi plānot savus braucienus, paredzēt papildu laiku ceļā un ieskatīties ceļu remontdarbu kartē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv, lai sekmīgāk saplānotu maršrutus. Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju un luksoforu signālus būvdarbu posmos.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem:

 • Uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa remonta posmā saglabājas ātruma ierobežojums 70 km/h, ir viens luksoforu posms un ceļā var paiet līdz pusstundai.
 • Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Raunas līdz Launkalnei ir divi luksoforu posmi vai satiksmes regulētāji, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un nepilna pusstunda ceļā.
 • Uz Daugavpils šosejas (A6):

– posmā no Salaspils līdz Ikšķilei noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta kāda no šosejas joslām; piektdien 4. septembrī asfaltēšanas darbu laikā Aiz Salaspils būs slēgtas savienojošās nobrauktuves ar Rīgas apvedceļu A4 (Baltezers–Saulkalne), braucot Ogres virzienā;

– posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, divi līdz trīs luksoforu posmi un ceļā var paiet 20 minūtes;

– posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem, ātruma ierobežojums 70 km/h;

– uz Daugavpils–Rēzeknes dzelzceļa pārbrauktuves pie Daugavpils satiksme ar luksoforiem un ātruma ierobežojumu 70 un 50 km/h;

– posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem aiz Daugavpils, ātruma ierobežojums 70 km/h.

 • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme joprojām tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Šajā ceļa būvdarbu posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.
 • Uz galvenā autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir četri ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un 45 minūtes ceļā.
 • Uz galvenā autoceļa Rēzekne–Daugavpils (A13) posmā no Rēzeknes līdz Andronovai ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem:

 • Visvairāk būvdarbu tagad notiek uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96):

– posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) ir četri pagaidu luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 70, 50 un 20 km/h. Lai tos izbrauktu, ceļā jāpavada 45 minūtes;

– posmā no krustojuma ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) līdz Penkulei ceļa darbu laikā paredzēti satiksmes regulētāji, ātruma ierobežojums 50 km/h un nepilna pusstunda ceļā;

– posmā no Auces līdz Grīvaišiem ir līdz diviem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un ceļā jāpavada stundu.

 • Savukārt uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108)20 kilometru garajā posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada 45 minūtes.
 • Uz autoceļa Limbaži–Aloja (P13) posmā no Baložiem līdz Alojai ir viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 70 km/h un nepilna pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no rotācijas apļa līdz Aiviekstei ir trīs luksoforu posmi un  ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h. Ceļā var paiet pusstunda.
 • Uz autoceļa Litene–Alūksne (P43) posmā no Jaunannas līdz Alūksnei ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Pusstunda ceļā.
 • Uz autoceļa Svente–Lietuvas robeža (Subate) (P70) posmā no Ilūkstes līdz Eglainei ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posms prasa nepilnu pusstundu ceļā.
 • Uz autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94) posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Nepilna pusstunda ceļā.

Satiksmes ierobežojumi sarīkojumu laikā:

Svētdien 6. septembrī vienības velobrauciena laikā no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 periodiski tiks ierobežota satiksme:

 • pa Vidzemes šoseju (A2) posmā no Siguldas līdz Cēsīm;
 • pa Valmieras šoseju (A3) posmā no Raganas līdz Stalbei;
 • pa autoceļu Umurga–Cēsis–Līvi (P14) posmā no Cēsīm līdz Stalbei;
 • pa autoceļu Ragana–Turaida (P7) visā tā garumā un
 • pa autoceļu Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no Turaidas līdz Siguldai, kā arī
 • pa vairākiem vietējiem un pašvaldības autoceļiem Siguldas un Cēsu apkārtnē.

Drošu satiksmi nodrošinās Valsts policijas pārstāvji.    

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs