Ventspils šosejas posmā Talsu novadā sāk atjaunot segumu

Talsu novadā sāk atjaunot segumu Ventspils šosejas (A10) posmā no Mariņiem līdz Aizupēm (115,32.–126,50. km). Satiksmi remontdarbu vietā regulē ar ceļazīmēm, ātruma ierobežojums visā objektā ir 70 km/h. Turpinoties būvdarbiem, tiks ieviesti papildu ierobežojumi un autovadītājiem būs jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā.

Visā posmā labos ceļa profilu ar karsto asfaltbetonu un ieklās šķembu mastikas asfalta dilumkārtu. Ceļa nodalījuma joslu atbrīvos no krūmiem un sakārtos ūdens atvadi no ceļa klātnes. Pārbūvēs Silupes caurteku, kā arī atjaunos Vidusupes caurteku, autobusa pieturvietu platformas un satiksmes drošības uzlabošanai vēl divos posmos uzstādīs drošības barjeras. Pēc seguma izbūves izveidos akustisko ribjoslu uz ceļa ass un ieklās ceļa horizontālos apzīmējumus.

Būvdarbus veic SIA Saldus ceļinieks par līgumcenu 2 906 085 eiro (ar PVN), būvdarbi tiek finansēti no valsts budžeta līdzekļiem. Būvuzraudzību veic AS Ceļu inženieri. Būvdarbus plānots pabeigt līdz šā gada oktobrim.

Uz Ventspils šosejas šopavasar asfaltbetona segums jau atjaunots divos posmos Ventspils novadā, un patlaban turpinās plaši būvdarbi A10 posmā no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi.