Uz autoceļa Ragana–Turaida sāk labot virsmas apstrādes defektus

Uz reģionālā autoceļa Ragana–Turaida (P7 ) visā garumā no Raganas līdz Turaidai (0,06.-9,57. km) garantijas ietvaros sākta defektu labošana virsmas apstrādes kārtā. Pērn autoceļam P7 tika veikta seguma atjaunošana, pielietojot virsmas apstrādes tehnoloģiju

Remontdarbu posmā ieviests ātruma ierobežojums 50 km/h un viens luksofora posms. Aicinām autovadītājus nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu, jo remontdarbu posmā var lidot šķembas. Posma šķērsošana var aizņemt 15 minūtes.

Papildus atgādinām, ka remontdarbi posmā no Valmieras šosejas līdz Turaidai un Siguldai notiek arī uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8). Lai nokļūtu Turaidā, aicinām autovadītājus paredzēt papildu laiku ceļā. Remontdarbu apbraukšanai aicinām pēc iespējas izmantot maršrutu caur Sēnītes satiksmes mezglu pa Valmieras (A3) un Vidzemes (A2) šosejām.

Virsmas apstrādes remontdarbus garantijas ietvaros veic SIA Limbažu ceļi un tos plānots pabeigt līdz 20. augustam. Tomēr jāņem vērā, ka garantijas darbi var notikt tikai piemērotos laikapstākļos – sausā un siltā laikā, tāpēc darbu pabeigšanas datums var mainīties.

Kā zināms, pēc ziemas sezonas kopumā trešdaļā posmu, kur 2020. gadā tika veikta seguma atjaunošana, pielietojot virsmas apstrādes tehnoloģiju, defektu dēļ notika šķembu atdalīšanās no seguma. Defekti virsmas apstrādes posmos ir radušies pārsvarā bitumena emulsijas nepietiekamas kvalitātes un laika apstākļu dēļ. Vairāk informācijas par defektu iemesliem ŠEIT.

Kopumā defekti tika konstatēti 32 posmos, un šajā būvdarbu sezonā būvniekiem tie ir jānovērš garantijas ietvaros. Atvainojamies autobraucējiem par sagādātajām neērtībām.