Lielvārdē pēc šosejas pārbūves vairākos krustojumos ir satiksmes organizācijas izmaiņas

Lielvārdē Daugavpils šosejas (A6) posmā nopilsētas robežai līdz Kaibalai (51,30.–56,70. km) ir pabeigti būvdarbi, noņemti satiksmes ierobežojumi un stājušās spēkā satiksmes organizācijas izmaiņas.

Lai uzlabotu satiksmes drošību, turpmāk Daugavpils šosejas krustojumos ar Rembates,  Slimnīcas un Skolas ielu satiksme tiks organizēta ar luksoforiem.

Būvdarbu ietvaros ir pārbūvēta Daugavpils šosejas ceļa sega un autobusa pieturvietas, izbūvēta gājēju un velosipēdistu infrastruktūra, apgaismojums un  drenāžas un lietus ūdens kanalizācijas sistēma. Atjaunots arī 1938. gadā uzbūvētais tilts pār Rumbiņu, saglabājot esošo tilta velvi un balstus.

Būvdarbus veica piegādātāju apvienība VIA un VIANOVA par līgumcenu 9 250 663 (ar PVN). Šajā summā un līgumā ietilpa arī seguma atjaunošana A6 posmā no Ogres līdz Ķegumam, kas jau ir pabeigta. Būvuzraudzību veic SIA Būvju profesionālā uzraudzība. Pārbūves projekta autors ir SIA Projekts EAE.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem jautājumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas