Atjaunos segumu uz reģionālā autoceļa Kurzemē starp Nabas ezeru un Padures tiltu

Pirmdien, 30. maijā, sāksies seguma atjaunošanas darbi uz reģionālā autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Nabas ezera līdz tiltam pār Paduri (39,43.–47,87. km).

Remonta posmā ir ieviests ātruma ierobežojums 50 km/h un 70 km/h, kā arī ir viens ar luksoforu regulējams un viens ar ceļa zīmēm regulējams posms. Posmā paredzēta asfalta seguma izlīdzinošā frēzēšana, caurteku demontāža, esošo pieturvietu platformu atjaunošana, autoceļa profila labošana, seguma atjaunošana, ieklājot jaunu dilumkārtu.

Šajā P108 posmā asfalta segums ir nolietojies, tajā vērojamas šķērsplaisas un garenplaisas, vietām arī plaisu tīkls. Segums ir nelīdzens ar neatbilstošiem šķērskritumiem. Asfalta segumā izbrauktas risas. Savukārt uz nomalēm izveidojies liekās grunts uzkrājums, kā arī vairākas caurtekas zem ceļa un nobrauktuvēs deformējušās un aizsērējušas, tāpēc ir traucēta ūdens atvade.

Darbus par līgumsummu 1 446 787eiro (ar PVN) veic PA Strabag un VIA. Tos plānots pabeigt šā gada jūlija beigās.

Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz VSIA Latvijas Valsts ceļi diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa